Diversiteit werkt voor Teamflex Personeelsdiensten
Nieuws & Blog Diversiteit werkt voor Teamflex Personeelsdiensten Teamflex wil een organisatie zijn waar iedereen zich welkom, gewaardeerd en thuis voelt. Om die reden organiseren
Home » Diversiteit werkt voor Teamflex Personeelsdiensten
Teamflex wil een organisatie zijn waar iedereen zich welkom, gewaardeerd en thuis voelt. Om die reden organiseren wij rondom Diversity Day op 5 oktober verschillende activiteiten om aandacht te vragen voor diversiteit. Doel is om samen een stap in de goede richting te zetten: een maatschappij waarin we ieders unieke talenten waarderen en benutten. “Wij vinden dat, hoe inclusiever wij zijn, des te beter wij onze ambitie waar kunnen maken om een toonaangevende intermediair te zijn die middenin de (arbeids)markt staat waarin wij actie zijn” aldus Timo de Regt, directeur van STAN Partners (moederbedrijf van Teamflex).
Teamflex organiseert rondom deze dag meerdere initiatieven. Zo is er voor het personeel een interne challenge waarbij zij in teams aan de slag gaan met het thema. Voor opdrachtgevers wordt er op 26 oktober Diversity Talk georganiseerd. Een rondetafelsessie met corporate antropoloog Janny Kappert waarin wij in gesprek gaan over wat diversiteit betekent en hoe het van waarde kan zijn voor onze organisaties. Timo de Regt: “Wij streven ernaar dat de verscheidenheid aan achtergronden en perspectieven ook in het personeelsbestand van onze organisatie en dat van onze opdrachtgevers weerspiegeld is. Wij vinden het belangrijk om onze opdrachtgevers daarin te inspireren en versterken.”
Niet alleen rondom Diversity Day, maar ten alle tijden zijn diversiteit en inclusie een belangrijk thema bij Teamflex. Projectadviseur Kim Kulderij houdt zich bezig met de interne bewustwording. Zo tekent iedere medewerker tijdens zijn eerste werkweek een anti-discriminatie statement. Hiermee wordt benadrukt: “nee is oké”. Nee zeggen tegen discriminerende verzoeken is de norm en hierin worden intercedenten gesteund door de directie. Ook krijgen zij in het introductieprogramma een training over dit thema. STAN Partners is daarnaast lid van een denktank binnen de ABU om leden en opdrachtgevers bewust te maken van dit maatschappelijke probleem en beleid op te stellen om discriminatie tegen te gaan. Want diversiteit werkt, maar om dit te bereiken moet je eraan blijven werken.
"Wij streven ernaar dat de verscheidenheid aan achtergronden en perspectieven ook in het personeelsbestand van onze organisatie en dat van onze opdrachtgevers weerspiegeld is. Wij vinden het belangrijk om onze opdrachtgevers daarin te inspireren en versterken."
Nieuws & Blog Diversiteit werkt voor Teamflex Personeelsdiensten Teamflex wil een organisatie zijn waar iedereen zich welkom, gewaardeerd en thuis voelt. Om die reden organiseren
Nieuws & Blog Verplicht invoeren landcode na passeren grens Goed om te weten! Vanaf 2 februari moeten alle vrachtwagenchauffeurs bij of net na de grens
Teamflex Opleidingen, onderdeel van STAN Partners, gaat verder als STAN Opleidingen. De rijschool leidt chauffeurs op voor Teamflex Personeelsdiensten.